E-shop

Anketa

Ako často navštevujete našu stránku?

»dnes som klikol prvý krát (39%)
39%

»jeden krát za mesiac (22%)
22%

»týždenne (22%)
22%

»denne (17%)
17%

Aké informácie Vám na tejto stránke chýbajú?

»Iné (napíšte nám aké) (27%)
27%

»Kvety izbové (21%)
21%

»Kvety rezané (18%)
18%

»Kvety záhradné (18%)
18%

»Fórum / diskuzia (15%)
15%

Ste spokojní s celkovou kvetinovou výsadbou nášho mesta počas celého roka?

»áno - je to výborné (34%)
34%

»áno - je to priemerné (22%)
22%

»nie - je to slabé (22%)
22%

»nie - je to veľmi slabé (21%)
21%

Vyhovujú vám otváracie hodiny?

»Áno (49%)
49%

»Nie (napíšte dôvod) (27%)
27%

»Chcelo by to zmenu (napíšte akú) (24%)
24%


Spoznaj sa podľa kávy

Spoznajte sa podľa kávy.

Milujete ju a neviete si bez nej predstaviť jediný deň. Reč je o káve a jej chuti. Máte ju radi horkú, sladkú, alebo s mliekom a práve podľa toho, akú ju pijete, sa dá rozpoznať aj vaša povaha.

Čierna káva - (klasik) ak volíte práve tento klasický druh, patríte skôr ku konzervatívnym ľuďom, ste dôveryhodní a je na vás spoľahnutie. Dokážete odolávať rôznym nástrahám. Dôležitejšie ako módne trendy sú pre vás pohodlie a tradície. Niekedy však trpíte pocitmi úzkosti.
Frappé - (vtipkár) ak obľubujete frappé, máte zmysel pre humor a veľa priateľov, ktorí sú radi vo vašej spoločnosti. Ochotne vám odpustia aj vtipy na ich účet. Niekedy ste však ľahkovážnejší. Kofeín nepotrebujete, jednoducho vám chutí ako pochúťka so zmrzlinou.
Caffé latte - (realista) ak si v kaviarni pochutnávate na caffé latte, zrejme sa zaujímate o zdravý životný štýl. Milovníci tohto nápoja bývajú uvoľnení, ale stoja pevnými nohami na zemi. Kávu si doprajú, ak majú chuť na sladké. Závislosť od kofeínu je v tomto prípade zanedbateľná.
Cappuccino - (labužník) milovníci cappuccina si vedia užívať život. Ak patríte k nim, ste takmer vždy v pohode a bezstarostní. Viete sa výborne baviť. Súčasne vám nie je cudzia ani práca, dokážete sa do nej pustiť s plným nasadením a oduševnením. Váš život je vyrovnaný a vôbec sa nemusíte obávať závislosti od kofeínu.
Espresso - (pracant) ste ambiciózni, energickí, inteligentní a rozhodní. Vaša túžba všetko zvládať, vás vedie k tomu, že pracujete v strese. Potrpíte si na kvalitu a kávu si doprajete kedykoľvek počas dňa. Bez kofeínu jednoducho nevydržíte.